. Kontakt  Nadszedł czas na Wielkopolskę!
  Save the date: 15 kwietnia 2018 BACK TO NATURE – wracamy do natury.
  Odchodzimy od powszechnie przyjętych norm i utartych schematów obowiązujących podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego.
  Udowadniamy, że można inaczej!
  Zbliżmy się do natury, zatrzymajmy na chwilę, zastanówmy się – co w tym dniu jest najważniejsze. Sprawcie, by Wasz wymarzony dzień dał Wam radość i był zgodny z Waszymi przekonaniami. Z dala od zgiełku wielkomiejskiej dżungli, wśród szumiących koron drzew i śpiewu ptaków, gdzie czas wolniej płynie – spotkajcie w jednym miejscu perły alternatywnego nurtu z branży ślubnej.
  Ludzi, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie, ceniących sobie dobry smak i nadzwyczajne wyczucie estetyki. W tym roku spotkamy się tradycyjnie w cieszącej się międzynarodowym uznaniem Stodole oraz zaprezentujemy nieznane dotąd oblicze Folwarku – industrialną i surową Oborę – a to wszystko wśród zabytkowej zabudowy Folwarku Wąsowo.
  Gdzie: Folwark Wąsowo Kiedy: 15 kwietnia 2018
  Godz.: 11:00 – 18:00 WSTĘP BEZPŁATNY
  Drodzy Przyjaciele jeszcze jedna mała informacja
  Jak doskonale wiecie podczas pożaru, który miał miejsce 2 kwietnia br. w godzinach wieczornych zniszczeniu uległa nasza zabytkowa Stajnia –  najmłodsze „dziecko”, które udało nam się odrestaurować zaledwie dwa lata temu.
  Na szczęście nikomu nic się nie stało i nie ucierpiały pozostałe budynki wchodzące w skład naszego Folwarku. Jednak straty są naprawdę duże i przed nami żmudny i bardzo kosztowny remont.

  Wierzymy, ze wspólnymi siłami uda nam się przywrócić temu niezwykłemu budynkowi świetność sprzed pożaru. Podczas nadchodzących targów BACK TO NATURE II Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne, będziecie Państwo mogli nabywając zabytkowy łupek dachowy przyczynić się do odbudowy Stajni.
  Są to 150-cio letnie łupki, które zostały ściągnięte z dachu podczas pierwotnej renowacji Stajni.
  Mogą w Państwa domu pełnić funkcję oryginalnej tacy, dekoracyjnego talerza czy też podkładki.
  Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć w Targach zachęcamy do wsparcia nas finansowo
  nr konta 88 1240 1750 1111 0010 5108 9961 tytuł przelewu „odbudowa Stajni”
  Chcę być na wydarzeniu