Restauracja Źrebięciarnia

. Kontakt  Zasmakuj w specjałach Folwarku Wąsowo

  Zachwyć się daniami przygotowanymi między innymi ze zbiorów naszego ekologicznego gospodarstwa. W naszej kuchni spotyka się jakość i smak, zbudowany na bazie lokalnych produktów oraz warzyw z naszego ekologicznego ogrodu. Czerpiąc z inspiracji natury, historii tego miejsca, komponujemy nasze potrawy i przetwory tak, aby zachwycały smakiem, za każdym razem od nowa.

  Potrawy przygotowane przez naszego szefa kuchni zapamiętasz na długo.

  • Sezonowe potrawy
  • Lokalne produkty
  • Tradycyjny smak

  Źrebięciarnia

  Przyjedź na kawę, zjedz z rodziną pyszny obiad i aromatyczne ciasto. Spędź niespiesznie czas w przytulnych, zabytkowych wnętrzach.

  Menu

  Nasze menu jest jak pory roku, najlepsze kiedy czerpiesz garściami z ich darów we właściwym czasie. Jesteśmy cierpliwymi smakoszami, czekamy kiedy warzywa z naszego ogrodu osiągną pełnię smaków i wtedy serwujemy je na naszych stołach.

  Z zapraw przygotowanych w sezonie, zimą przygotowujemy aromatyczne potrawy. Wiosną znajdziesz u nas zielone i lekkie dania, a latem pozwalamy sobie pofolgować korzystając z obfitości ogrodu.

  Nasz kuchnia osadzona wśród dzikich róż, stuletnich lip i czarnych bzów, o każdej porze roku pachnie ich kwiatami. W naszym menu znajdziesz dania zainspirowane tymi zapachami.

  REZERWACJA STOLIKÓW 511 470 499

  ZOBACZ NASZE DANIA

  Byłem z rodziną i najbliższymi na uroczystym obiedzie z okazji Komunii Świętej mojej córki. Wszystko było przepyszne, obsługa super a klimat Wąsowa niezapomniany. Urocze miejsce, które będę w chwili wolnej odwiedzał wraz z rodziną. Gorąco polecam.


  Dawid W. (Google)

  Dziękujemy za przepyszny obiad, błyskawicznie podany przez miłą panią kelnerkę, miłą atmosferę w urokliwych wnętrzach. Warto do Was jechać z daleka, by tak przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie!


  Joanna G. (Facebook)

  Dziś byliśmy po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni ! Pyszny obiad (zupa szparagowa, kaczka, dorsz, pierogi), na deser wspaniały puszysty sernik i szarlotka i ta kawa....pyszności (tak samo smaczną piliśmy tylko we Włoszech). Wszystko pięknie podane. Obsługa mimo dużej ilości klientów spisywała się na medal. Samo miejsce bardzo urokliwe. My szczerze polecamy !


  Agnieszka J. (Facebook)
  Zarezerwuj stolik
  Źrebięciarnia
  Menu
  Opinie