. Kontakt  Spotkanie degustacyjne 

  „Pomiędzy winem, a piwem”

   
  Po tokajach i morawskich winach zapraszamy wraz z naszym partnerem Centralą Piwną w rodzime rejony. Sięgniemy na Dolny Śląsk aby poznać jedne z najlepszych polskich win i piw oraz niezwykłe połączenie wina z piwem pod frapująca nazwą „Le polonais c’t’une joke”!
   
  KTO U NAS ZAGOŚCI?
  Winnica Moderna – każdy, kto miał okazję poznać właściciela tej winnicy, Nestora Kościańskiego wie, że stwierdzenie „osiąść na laurach” jest na szczycie niepasujących do jego osobowości. To człowiek ogromnej energii, pasji, przy czym niezwykle ujmujący swoją skromnością i do tego gawędziarz niestrudzony!
   
  Browar Widawa – to jeden z najbardziej rozpoznawalnych browarów rzemieślniczych na Dolnym Śląsku, jego mózgiem operacyjnym jest Wojciech Frączyk. Jako jedni z pierwszych rozpoczęli kolaborację z lokalnymi piwowarami domowymi, jako jedni z pierwszych wykorzystywali do leżakowania piwa dębowe beczki po innych alkoholach takich, jak whisky czy Bourbon.
   
  JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁO SPOTKANIE?
  Spotkanie z Nestorem Kościańskim oraz Wojtkiem Frączykiem wraz z degustacją wina i piwa w towarzystwie przekąsek tematycznych.
   
  JAK ZAPLANOWAĆ PRZYJAZD?
  Jeśli macie ochotę na coś więcej, przyjedźcie na obiad i zostańcie na degustacji lub zaplanujcie dłuższy pobyt po spotkaniu i zostańcie u nas na kolację. Tego dnia kuchnia będzie czynna do 20:00.
   
  KIEDY SIĘ WIDZIMY?
  23 listopada 2019 – start godzina 17:00
   
  ILE KOSZTUJE SPOTKANIE?
  55 zł/osoba
   
  CO JESZCZE MOŻEMY WAM ZAOFEROWAĆ?
  Zakup win Winnicy Moderna i piw z Browaru Widawa do domu w promocyjnych cenach!
  Więcej informacji
  restauracja@folwarkwasowo.pl
  tel. 789 221 896

  ZAPRASZAMY!

  Chcę być na wydarzeniu