. Kontakt* pole wymagane

Wziąć głęboki oddech w otoczeniu zabytkowej przestrzeni. Wykonać praktykę w sali pachnącej drewnem. Zobaczyć jak zachowuje się ciało w jodze podczas różnych faz dnia. Spędzić czas w gronie życzliwych ludzi. Pożegnać w sobie zimę, przywitać wiosnę!

Taki mamy pomysł na 17 i 18 marca tego roku!

WEEKEND Z ASHTANGA YOGĄ Z MATEUSZEM DEKEREM może być początkiem ciekawej drogi do własnej codziennej praktyki, która rozpocznie się właśnie w Wąsowie.
Na poziomie „uczeń – nauczyciel” będzie to wyjątkowa okazja do spotkania jednego z zaledwie trzech Polaków autoryzowanych do uczenia zarówno Pierwszej jak i Drugiej Serii Ashtanga Yogi (KPJAYI) przez Sharath Joisa – wnuka Pattabhiego Joisa, pod okiem którego Mateusz uczył się metody Ashtanga Vinyasa w trakcie swoich trzech pobytów w Indiach (http://yogaacademy.pl/pl/zespol/mateusz-deker/).
Na poziomie różnorodności zaproponowanych podczas warsztatów technik – tak oddechowych, jak ruchowych, ashtanga weekend z Mateuszem Dekerem może być „pomocą doraźną” dla tych, którzy szukają wyciszenia.
„Skutkiem ubocznym”, niezależnie od motywacji, może być uruchomienie procesu poznawania siebie i swoich potrzeb, otwierania się na to, co intuicyjne, doświadczenie w praktyce czym jest „uważność”. Tak właśnie działa joga 

Miejsce i data są nieprzypadkowe. Do Folwarku Wąsowo, który w sezonie letnim mieni się zapachami ziół, kwiatów i warzyw z własnego ogródka, a wiosną konsumuje całe bogactwo minionego i przygotowuje na nowy, przyjeżdżają goście by… by się weselić

Sprzyja temu wszystko to, czym Folwark jest: widokiem spierzchniętej sierści koni parskających o poranku, architekturą odrestaurowanej dawnej Kuźni i Źrebięciarni z komfortowo urządzonymi pokojami, czy słońcem, które rozleniwia przy śniadaniu serwowanym z tutejszych ekologicznych „wąsowskich” specjałów.
Jeśli dodać do tego znajdujący się po sąsiedzku Pałac Wąsowo i możliwość spacerowania pięknymi ogrodami, to mamy kolejny poziom zadowolenia możliwy do osiągnięcia

Folwark Wąsowo znajduję się jedynie godzinę drogi od Poznania.

Z Warszawy dogodny dojazd A2.
Opis miejsca i szczegółowa mapka dojazdu na: www.folwarkwasowo.pl

Ramowy plan warsztatów* :

SOBOTA 17.03.
… zakwaterowanie
10:00 – 11:30 – przygotowanie, czyli zajęcia techniczne/ vinyasa yoga
12.00 – obiad
15:00 – 16:30 – mysore prowadzona
18:00 – kolacja
19:00 – przy kominku i ciachu o jodze

NIEDZIELA 18.03.
7:00 – 9:00 – mysore
9.30 – śniadanie
12:00 – 13:30 joga relaksacyjna z pranayamą i misami dźwiękowymi
14:00 – lunch

*dostosowany do poziomu zaawansowania uczestników

Całkowity koszt warsztatów to 450 zł

Cena zawiera nocleg w pokoju w zabytkowym budynku zwanym Kuźnią

wyżywienie – posiłki wegetariańskie:

dwudaniowy obiad, kolację, śniadanie i lunch oraz domowe ciasto, kawę, herbatę, wodę;

trzy półtoragodzinne sesje jogi.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.

Planujemy tylko 15 osobową grupę.

Decyduje kolejność rejestracji pod adresem: p.brygman@gmail.com

Rezerwację zatwierdza wpłata zaliczki w wysokości 130 zł

płatna do 4 marca 2018 na konto: 28 1050 1520 1000 0092 4899 2712 z dopiskiem „Powitanie Wiosny/ Wąsowo”. Zaliczka jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taka nie podlega zwrotowi.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Zapraszamy!

Chcę być na wydarzeniu